Wzięliśmy udział w Zlocie Chorągwi Łódzkiej 11-13.09.2015 r.

1
W miniony weekend na terenie Piotrkowa Trybunalskiego odbył się Zlot Chorągwi Łódzkiej. Nasza szkoła aktywnie włączyła się w organizację imprezy. Z soboty na niedziele odbyła się u nas gra "Escape the room", podczas której w ciągu 45 minut patrole próbowały wydostać się z pomieszczenia, w którym byli zamknięci. Całość stylizowana była na pokój brytyjskiego podróżnika.
W sobotę 5 osób (Patrycja Szelest i Ewelina Piwowarska z 1AH, Monika Łuczyńska i Norbert Ryszka z 2G i Piotr Rękorajski z 3G) wzięły udział jako poszkodowane w grze terenowej. Symulacja dotyczyła masowego wypadku samochodowego, a obrażenia jakie patrole musiały opatrzeć były mocno realistyczne ;) Więcej nt. samej imprezy TUTAJ