Dzień Głośnego Czytania Biblii

20171009_173630
Miejska Biblioteka Publiczna
9 pażdziernika  uczennice naszej szkoły: Ania, Patrycja i Wiktoria z kl. 2H oraz Sandra z klasy 4H wzięły udział w Dniu Głośnego Czytania Biblii zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,  Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Centrum idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Bibliotece Publicznej. W programie było głośne czytanie "Księgi Sędziów", jednej z ksiąg Starego Testamentu,  podsumowanie konkursu plastycznego. Zgromadzeni mogli ponadto obejrzeć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac uczniów oraz wystawę „Biblia w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej”.

W INFORMACJACH PIOTRKOWSKICH został przedstawiony króciótki reportaż, w którym nasze uczennice czytają Biblię: