Uczniowie klas 3G4 i 4G (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej) w ramach zajęć z Modelowania i drukowania w 3D z p. Michałem Kubiakiem projektowali i drukowali ozdoby świąteczne.
09-12-2021

Szlachetna paczka

Szlachetna paczka dla pana Pawła zakończona. Przy współpracy firm Motoport i Madis udało zakupić się potrzebne sprzęty małego agd. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy :)
Zakładki w stylu zentangle projektowali uczniowie klas 2G i 3G
Kolejna prezentacja dokonań uczniów Liceum Sztuk Plastycznych – klasa I.
Tym razem prezentujemy pierwsze rysunki studyjne martwej natury.

W dniach3 listopada 2021r. -10 stycznia 2022r. odbywa się rekrutacja do projektu pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych województwa łódzkiego pt. „BARWY NASTROJU”.
Nasza szkoła jako jedna z pięciu szkół ponadpodstawowych w województwie łódzkim otrzymała nagrody książkowe o wartości 5000 zł w wyniku udziału w konkursie wojewódzkim KSIĄŻKA MÓWI.
SZKICOWNIK ARTYSTYCZNY – to nowy cykl fotorelacji przedstawiający dokonania uczniów LSP.
Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w konkursie na kartę Bożonarodzeniową (regulamin w załączniku). Organizator: Michał Kubiak.
Od dzisiaj w holu głównym naszej szkoły możecie obejrzeć kolejną wystawę prac wykonanych przez uczniów kształcących się w zawodzie Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej  pt. "Świat wyobraźni grafika".