2025/2026
Dziś uczniowie naszej szkoły zakończyli rok szkolny 2025/2026. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, podsumowań i gratulacji za całoroczną pracę oraz osiągnięcia.
Podczas uroczystości szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie pani dyrektor Małgorzaty Ilczuk oraz pani Jadwigi Jaszkowskiej, które po wielu latach oddanej pracy przeszły na zasłużoną emeryturę. Młodzież dziękowała im za zaangażowanie, serce włożone w edukację i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów oraz życzyła dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń na nowym etapie życia.
Podczas uroczystości szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie pani dyrektor Małgorzaty Ilczuk oraz pani Jadwigi Jaszkowskiej, które po wielu latach oddanej pracy przeszły na zasłużoną emeryturę. Młodzież dziękowała im za zaangażowanie, serce włożone w edukację i wychowanie kolejnych pokoleń uczniów oraz życzyła dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń na nowym etapie życia.
