Nasza szkoła (Technikum Menedżersko-Usługowe w ZSP 6) przystąpiła do programu ministerialnego Priorytet 3. Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Narodowy Program rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” ustanowionego uchwałą nr 69/2021 Rady Ministrów z dnia 21 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia programu wieloletniego i otrzymała dofinansowanie w kwocie 15 000, 00 zł.
Uczniowie klas 4G4 i 4G5 projektują i drukują ozdoby świąteczne
W piątek 25 listopada 2022 r. odbyło się w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim wręczenie nagród laureatom etapu rejonowego konkursu "Książka mówi".
Dn. 24. 11.22 uczniowie klasy 4g4, 4g5, 3g byli na wycieczce zawodoznawczej w Centrum Papiernictwa i Poligrafii w Łodzi.
Prawdziwym świętem życzliwości był 17 listopada, dzień spotkania naszych uczniów z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
Zapraszamy do udziału w konkursie na kartę bożonarodzeniową.
Realizacja prac studyjnych wymaga czasu, cierpliwości i wnikliwej obserwacji.

19-11-2022

LSP: Sleeveface

Sleeveface to fotografia, na której część ciała, najczęściej twarz, zasłonięta jest książką. Daje to niesamowity efekt. Pojęcie to zostało przybliżone uczniom Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 w naszej szkole.
Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 fotografując w plenerze zwracają również uwagę na trójpodział.
16-11-2022

LSP: Portret

Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 prezentują zasady kompozycji, estetyki i aranżacji planu fotograficznego w fotografii portretowej.