Dnia 15. 01.2023r. odbyła się kolejna edycja konkursu wokalnego: "Kolęda Pieśnią Zgody" organizowanego przez SP nr 8 oraz MOK w Piotrkowie Tryb., w którym udział wzięły uczennice naszej szkoły: Monika Mielczarek z klasy 1S, Martyna Grabowska w duecie z Alicją Odrzywół z klasy 2G.
Jesienią 2022 roku uczniowie klas 2HS i 4G5 uczestniczyli w akcji BohaterON – włącz historię!
Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych - klasy 2P i 3P, przedstawiają swoje ilustracje i plakaty wykonane do literatury polskich romantyków w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa.
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne od Pani Dyrektor, mgr Małgorzaty Ilczuk!
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 1G na zajęciach przygotowania materiałów graficznych wykonali karteczki prezentowe.
Galeria LSP, Liceum Sztuk Plastycznych w ZSP nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na wystawę prac studentów kierunku wzornictwa Politechniki Łódzkiej.
Na wystawie można zobaczyć ubiory unikatowe i plansze ukazujące proces ich powstawania, tkaniny żakardowe, tkaniny drukowane, projekty tkanin, dywanów oraz ćwiczenia ukazujące sploty gobelinowe, a ponadto plakaty i plansze przedstawiające ćwiczenia z zakresu komunikacji wizualnej. Przedstawimy niezwykle szeroki wachlarz działań twórczych studentów wzornictwa.
Wystawę przygotował zespół kuratorów – Janusz Kucharski i Dorota Taranek.
Tekst towarzyszący ekspozycji napisał historyk sztuki Łukasz Grzejszczak.
Szatę graficzną całego przedsięwzięcia opracowała Monika Czarska.
Autor zdjęć z reportaż Politechnika Łódzka - fot. Jan Łukasiński
Uczennica klasy 4G5, Aleksandra Meckier zajęła trzecie miejsce w XXIII Powiatowym Konkursie Literackim zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim.
Komisja konkursowa w składzie p. Anita Bułacińska i p. Michał Kubiak wybrała najlepsze karty bożonarodzeniowe.
Komisja konkursowa w składzie  p. Anita Bułacińska i p. Michał Kubiak wybrali najlepsze ozdoby świąteczne zaprojektowane do druku 3D.
16-12-2022

Monochromatycznie

Pracownia fotografii i filmu monochromatycznie