W imieniu Samorządu Szkolnego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji " Szkoły Pełne Talentów".
Uczniowie klasy 2 HS na wystawie ,,Harcerskie drogi do Niepodległej".

Nowy rok szkolny będzie pełen wydarzeń artystycznych, a uczniowie 2 klasy Liceum Plastycznego już mieli przyjemność obejrzeć twórczość Katriny Sadrak na wystawie IMAGO MUNDI #2 Konstrukty w piotrkowskiej Galerii Sztuki ODA.
08-09-2022

WF w terenie

Dziś dziewczyny z klasy 4G5 i 4H5 miały wf na boisku do piłki siatkowej plażowej przy OSiR na ul. Belzackiej.
7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony przez cztery organizacje, w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play.
W ten piękny słoneczny dzień uczniowie klasy 1S (technik stylista) zastąpili ławki szkolne spacerem po mieście, co zaowocowało bliższym poznaniem siebie i Piotrkowa w przypadku młodzieży dojeżdżającej do szkoły.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 tradycyjnie miało miejsce 1. września.
01-09-2022

Krakówka pamięta