6.10.2022 - wyjście do MOK-u na spektakl Teatru Puppetterra pt. "Tyja". klas LP: 1P i 2P wraz z opiekunami na spektakl Teatru Puppetterra pt. "Tyja", Spektakl plastyczno-słowno-muzyczny z elementami animacji obejrzały klas: 1P i 2P Liceum Plastycznego wraz z opiekunami. Spektakl pt.„Tyja", w reżyserii, scenografii i wykonaniu aktora Jarosława Figury - opowiada o samotności, przyjaźni, pasji tworzenia i uzależnieniu od świata technicznego.
6 października 2022 r. odbył się konkurs wiedzy, podczas którego reprezentanci klas musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz znajomością kultury starożytnej Grecji, Rzymu i Bliskiego Wschodu.
Na początku roku szkolnego uczniowie klas pierwszych odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 4.10.2022 r. młodzież z klasy 2P i 4H5 odwiedziła Państwowe Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu.
W dniu dzisiejszym hucznie obchodziliśmu EDJO. Oprócz konkursu klasy aktywnie włączyły się w przygotowanie stoisk promujących rózne kraje. Podczas akcji zbierano środki na leczenie Patryka.
Jedną atrakcji w ramach szkolnych obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych był konkurs skierowany do reprezentacji wszystkich klas.
Odbyło się w środę, 28.09.2022 r.
Szczegóły na grafice
16 września klasa 4T4 i 2P wraz z wychowawcami wzięły udział w 29 Akcji Sprzątania świata – Polska, pod hasłem "Myślę więc nie śmiecę".
Jeszcze nie wszyscy wiedzą, dlatego chwalimy się