Góra Kamieńsk

Pejzaż
Wycieczka kl. 2S
Dziś uczniowie klasy 2S uczestniczyli w wycieczce na Górę Kamieńsk, której celem było zintegrowanie zespołu klasowego oraz zapoznanie młodzieży z regionem radomszczańskim. Wycieczka była doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a także sprzyjała budowaniu pozytywnych relacji między uczniami.

Pierwszym punktem programu był spacer szlakiem turystycznym, który pozwolił uczniom poznać okoliczne krajobrazy i jednocześnie zrelaksować się w otoczeniu przyrody. W programie znalazły się również przejazdy widokową kolejką linową, które umożliwiły podziwianie malowniczych widoków regionu. Nie zabrakło także zjazdów grawitacyjnych torem saneczkowym, które dostarczyły uczestnikom mnóstwa emocji i adrenaliny.
Podczas wyjazdu młodzież miała okazję wziąć udział w rozwiązywaniu różnorodnych łamigłówek, takich jak krzyżówki, wykreślanki oraz labirynty. Te intelektualne wyzwania nie tylko angażowały uczniów, ale również sprzyjały współpracy i wzbudzały ducha zdrowej rywalizacji w grupie.
Wycieczka na Górę Kamieńsk była wspaniałą okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego, a udział w różnych atrakcjach wzbogacił uczniów o nowe doświadczenia i wzmocnił ich więzi klasowe.