Uczennice II klasy Liceum Sztuk Plastycznych wykonały szkice i rysunki w nowej technice lawowania.
Drodzy uczniowie, słuchacze i studenci!
Chciałbym serdecznie zaprosić do bezpłatnego udziału w Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ - Forum Zarządzania Internetem IGF2021 , którego gospodarzem będzie Polska.
Regulamin mLegitymacji w załączniku.

Uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Szkoła do hymnu” 2021.
To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W grudniu Polska stanie się stolicą światowej dyskusji o przyszłości internetu.

Tam – i tylko tam – gdzie wspólnie opowiadają się za wolnością i walczą o nią solidarnie, może ona zapanować i przetrwać. (Jan Paweł ||)

Nasza szkoła kolejny bierze udział ogólnopolskim projekcie  „Upoluj swoją książkę",
Uczniowie klasy 2G gr. 1 (Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej)  pod kierunkiem p. Michał Kubiaka zaprojektowali baner
Antoni Krupa został laureatem rejonowego etapu konkursu "Książka Mówi" organizowanego przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Od kilku tygodni możecie oglądać w holu głównym naszej szkoły wystawę prac wykonanych przez uczniów kształcących się w zawodzie Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej  pt. "Świat wyobraźni grafika".