Kuratorium Oświaty w Łodzi

Już 28 października odbędzie się kolejna z wojewódzkich konferencji konsultacyjnych, na której wszyscy młodzi ludzie z województwa łódzkiego otrzymają możliwość zgłaszania pomysłów do Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia, wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej. Zapisy przyjmowane będą do 27 października (środa) do godziny 12:00.
18 października 2021 roku nasza szkoła zorganizowała spotkanie autorskie z młodą piotrkowską pisarką Agnieszką Kulbat,
Klasa I i II Liceum Sztuk Plastycznych uczestniczyła w odczycie dotyczącym piotrkowskich gmachów zabytkowych.
7 października klasa 3T4 (technik organizacji turystyki) uczestniczyła w interaktywnej wystawie SOWA
Nasi uczniowie zbierają karmę dla zwierząt ze schroniska.
04.10.2021r dwudziestu uczniów, którzy odbyli trzytygodniowe praktyki w Budapeszcie w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej podzielili się zdobytą wiedzą, wrażeniami i swoimi spostrzeżeniami z pobytu w stolicy Węgier.
5 października 2021 roku w naszej szkole odbył się etap rejonowy konkursu "Książka mówi".
Dziś przekazaliśmy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie Tryb.
Tematyka: prawo pracy, bhp, ergonomia Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi zaprasza uczniów do udziału w Międzyszkolnym
Konkursie Plastycznym „Kultura bezpieczeństwa”, który towarzyszy programowi „Kultura Bezpieczeństwa”.
Młodzież naszej szkoły rozpoczęła uczestnictwo w wystawie  SOWA czyli w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. Strefa to małe centrum nauki, które pobudza wyobraźnię i zachęca do eksperymentowania.