Plastyk na Krakówce z grantem Fundacji Staraków!

004
Na ręce Pani Dyrektor Ewy Wolniak, został przekazany Dyplom poświadczający otrzymanie grantu na realizację projektu edukacyjno – artystycznego pt. „Nasz Atlas. Miejsca i drogi na mentalnej i fizycznej mapie życia”.
Grant został przyznany w VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Programu Grantowego „Wena” Fundacji Rodziny Staraków, największej fundacji tego typu, w roku szkolnym 2024/25 na program pt. ”Mapa w skali jeden do jednego”.
Będzie on realizowany przez uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim (tzw. Plastyk na Krakówce) oraz zaproszonych gości: artystów, nauczycieli, polityków, społeczność lokalną itd. pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów artystycznych naszego Liceum.
Sama forma tego Dyplomu jest niezwykle imponująca. Wydruk na piance poliuretanowej zamknięty w pomarańczowym kasetonie z pleksy, a całość zapakowana w drewniany kaseton.
Przed nami duże wyzwanie artystyczne i wspaniała przygoda twórcza!