XXVII edycja Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych

Wyróżnienie dla Natalii Niepsuj
Cztery uczennice klasy 1S wzięły udział w XXVII edycji Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych, którego organozatorem był Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Łodzi, Łódzki Kurator Oświaty, Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.
Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach: fotograficznej, literackiej i plastycznej. W finale wojewódzkim udział wzięło 134 uczestników z 32 szkół z terenu województwa łódzkiego. R. Gaik, B. Sędziak, W. Szcześniak stworzyły prace wykorzystując różne techniki plastyczne. N. Niepsuj uzyskała wyróżnienie za wykonanie zdjęcia pt. "Odważna niepewność". Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z biuletynem pokonkursowym zamieszczonym w załączniku.

Biuletyn pokonkursowy (pdf) 2.83mb, (Pobrań: 16)