Drodzy Ósmoklasiści, ich nauczyciele, wychowawcy i Rodzice ZSP 6 „Krakówka” serdecznie zaprasza na „Dzień Otwartych Drzwi oczami uczniów”, który odbędzie się 31 marca 2023 roku w godz. 9.00-15.00 Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie językowym :)
Klasa 2P i 3P Liceum Sztuk Plastycznych, grupa stylistów z klasy 2HS oraz przedstawicielki klasy 2G Technikum Menedżersko-Usługowego wzięły w dniu dzisiejszym udział w wycieczce do Łodzi.
Tym razem uczniowie w ramach zajęć z Projektowania i drukowania 3D przygotowują auta 3D.
W sobotę było otwarcie w Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sieradzka 8 wystawy pokonkursowej "Barwy Pokoju", z którego obszerne fotorelacje znajdziecie na naszych wcześniejszych postach. A dziś obejrzyjcie wernisaż oczami TV Piotrków Trim "Informacje Piotrkowskie" z dnia 13.03.2023
Drodzy Uczniowie, którzy mają ukończone 16 lat :) jest misja do spełnienia Chętnych prosimy o założenie kont na stronie www.junior.scorehunter.edu.pl i odszukanie naszej szkoły: Piotrków Trybunalski_ZSP 6
Każda zarejestrowana osoba, która zdobędzie minimum 100 punktów doświadczenia dostanie 30 punktów dodatnich szczegóły u P. Ewy Wolniak

Szanowni Państwo, nasza Ola nadal wymaga naszego wsparcia. Rozliczenie 1,5% to dobry moment, żeby symbolicznie wesprzeć pracowniczkę naszej szkoły i jej rodzinę!
W sobotę (11.03.2023) odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej pt. „Barwy Pokoju”.
Konkurs zorganizowany przez Liceum Sztuk Plastycznych (ZSP nr 6) w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystość miała miejsce w Galerii Sztuki Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sieradzka 8.

Szanowni Państwo
po raz pierwszy Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji organizują WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY.

W lutym odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu biblijnego. Tym razem tekstem konkursowym był List św. Jakuba.