Dzień Otwartych Drzwi

Grafika ilustrująca otwarte drzwi
19.04.2024r.

Serdecznie zapraszamy Ósmoklasistów, ich Wychowawców i Rodziców na Dzień Otwartych Drzwi
19 kwietnia 2024 r. w godz. 8.00-15.00

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w godz. 9.00 – 15.00 wszystkie osoby zainteresowane poznaniem wybranych kierunków kształcenia:
- technik grafiki i poligrafii cyfrowej
- technik stylista
- technik hotelarstwa
Informujemy również, że od kilku lat w naszej szkole funkcjonuje publiczne Liceum Sztuk Plastycznych, po ukończeniu którego absolwenci zdobywają zawód plastyka.

Miło mam będzie gościć wszystkich tego dnia, szczegóolnie podczas pokazu mody w stylu japońskiego „Harajuku” zorganizowanego dwukrotnie o godz. 9.30 i 12.00. Nasza młodzież zaprezentuje unikalne stroje inspirowane mangą oraz anime, doskonale łącząc w nich tradycję i nowoczesność. W szkolnej kawiarence będzie okazja, by skosztować pysznej kawy, herbaty oraz domowych wypieków. Podczas spaceru po szkole z udziałem królowej Jadwigi młodzież pozna wyposażenie naszych pracowni. Ponadto, w każdej sali przygotowane zostaną interesujące atrakcje dla wszystkich uczestników.
Serdecznie zapraszamy!

Grupy zorganizowane prosimy zapisywać pod numerem telefonu: 44 7320325