Grand Prix, zdobyte przez Pawła Kisiela i drugie miejsce dla Juli Trojanowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Modowym im. Jagody Komorowskiej „Czarne na białym” to niewątpliwie powód do dumy dla naszej szkoły.
W miniony czwartek, w Dzień Dziecka, uczennice 3P z LSP oraz Samorząd Uczniowski w TM-U wraz z pozyskanymi do pomocy uczniami oraz nauczycielami, pod okiem Marty Bąk (z ramienia Uczniów) oraz Ewy Wolniak (z ramienia Grona Pedagogicznego) przeprowadzili pierwszy Festyn sztuki bazART.
2 czerwca 2023 r w mediatece młodzież z Liceum Sztuk Plastycznych oraz z klas graficznych uczestniczyły w warsztatach ilustratorskich z Arturem Nowickim, ilustratorem czasopism i książek dla dzieci.
31-05-2023

PLENER RYSUNKOWY

W ubiegłym tygodniu klasa 2P Liceum Sztuk Plastycznych (ZSP nr 6) miała możliwość pierwszy raz uczestniczyć w zajęciach plenerowych.
31-05-2023

To już jutro!

To już jutro, tylko u nas! Festyn Sztuki "bazART"! Ludzie duzi i mali! Dla każdego coś dobrego :)

Czekamy na Was, weźcie pieniążki w gotówce i przychodźcie :)

Projekt realizowany jest w ramach realizacji projektu Młodzi Przedsiębiorczy Centrum Edukacji Obywatelskiej
Widzimy się już w ten czwartek. Startujemy o 11.50, kończymy o 18.00. Impreza dedykowana jest osobom w każdym wieku.

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością naszych uczennic i uczniów, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie "Blackout poetry by Krakówka".
25-05-2023

Krakówka w mediach

Już za tydzień odbędzie się u nas Festyn Sztuki bazART!

Uczennice klasy 3 Liceum Sztuk Plastycznych w #ZSP6 #Krakówka wraz z Samorządem Uczniowskim zapraszają mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Powiatu Piotrkowskiego na festyn sztuki "bazART".
Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki szkolnego konkursu "Blackout poetry by Krakówka". Prace były na naprawdę wysokim poziomie, oceniane były pod względem językowym, artystycznym, zgodności z zasadami blackout poetry oraz samodzielności. Po ciężkich obradach jury w składzie: Janusz Kucharski, Irena Laszczyk (aspekt artystyczny prac) oraz Justyna Kauc, Gabriela Wlaźniak i Ewa Wolniak (aspekt językowy) udało się wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach: