Dzisiaj klasa 3P odbyła swoje pierwsze spotkanie w ramach programu Młodzi Przedsiębiorczy, edukacyjnej organizacji pożytku publicznego Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Mieliśmy miejsce 10, spadliśmy na 15! Nie może tak być ;(
11-04-2023

Integracja w SOSW

Nasi uczniowie z klasy 2G po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach integracyjnych wraz z p. Małgorzatą Szczukocką-Karbosiak w Specjalnym Ośrodku Szkolno  - Wychowawczym.
Młodzież naszej szkoły udała się na Jasną Górę, gdzie wzięła udział we mszy świętej w intencji maturzystów.
Zachęcamy do zapoznania się z wideomateriałem
Serdeczne życzenia Wielkanocne dla Uczniów, byłych i obecnych Pracowników oraz wszystkich Symatyków naszej szkoły od Dyrekcji!
Dzisiaj Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Ilczuk oficjalnie otworzyła 2 Doroczną Wystawę Liceum Sztuk Plastycznych.
Nasze uczennice i uczniowie z klas 1, 2 i 3 Liceum Sztuk Plastycznych zaprezentowali swoje prace malarskie, fotograficzne, rzeźbiarskie, projektowania graficznego, multimedialnego i projektowania ubioru wykonane różnymi technikami.
Klasa 1g gr. 1 wraz z reprezentacją z 3P wzięły dzisiaj udział w 2 mini wykładach z języka angielskiego na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Młodzież uwaznie słuchała prowadzących oraz aktywnie brała udział w zajęciach, w dużej mierze po angielsku. Chapeau bas!
Dwudziestka uczniów klasy 2P i 3P Liceum Sztuk Plastycznych oraz klasy graficzne 1G i 3G z Technikum Menedżersko-Usługowego pod okiem p. Ewy Wolniak wzięła udział w niezwykle rozwijających i kreatywnych warsztatach w MS2 w Łodzi.
Podczas Dnia Otwartych Drzwi w naszej pracowni odwiedzający mieli możliwość współtworzenia prac artystycznych. Zadaniem gości było doklejenie lub dorysowanie trójkąta do konkretnej planszy z barwami ciepłymi lub zimnymi. Powstały w tym procesie dwie kompozycje geometryczne, barwne. Była praca, była miła atmosfera i są efekty, które możecie zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.