Jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, etap szkolny!
17-05-2023

Rekrutacja ruszyła 24.04.2023 r.
W ramach zajęć Pracownia drukowania cyfrowego graficy z klasy 3G projektowali
Dzisiaj nasza dzielna młodzież pod opieką niemniej dzielnych nauczycieli Pań Sylwii Brzeżańskiej, Sylwii Skalik, Anny Rek, Grażyny Kuny, Marty Jaworskiej, Doroty Nejman-Steckiej, Ewy Wolniak i Pana Darka Bogdana wzięli udział w I Biegu Parafialnym Totus Tuus organizowanym przez Parafię Rzymskokatolicką św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim dla Aleksandry Łągiewskiej.
11-05-2023

2G na praktykach

A proces i efekty pracy Zosi i Oliwki na zdjęciach :)
Festyn Rodzinny w Parafii św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim, na którym zbierane będą środki na pomoc dla naszej Oli
W dniach 21-25 kwietnia 2023 roku obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji oprócz gazetki ściennej, poświęconej historii Dnia Ziemi, zorganizowana została wystaw prac uczniów wykonanych w ramach projektu „Domowy recykling”. Tematem przewodnim było „Drugie życie plastikowych opakowań”. Uczniowie wykonali łącznie 40 prac.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość obchodów rocznicy Konstytucji Trzeciego Maja.
Prace można przynosić do piątku 28.04.2023 r.