Dzień Drzwi Otwartych - galeria zdjęć
Równo o godzinie 9.00 rozpoczął się coroczny Dzień Drzwi Otwartych. Czekamy na Was! Profesjonalne oprowadzanie w wydaniu Waszych starszych kolegów gwarantowane.
W dniu dzisiejszym 3P, wraz z reprezentacjami klas 2P, 1G i 3G, pod okiem p. Ewy Wolniak, ładowali baterie przed jutrzejszym Dniem Drzwi Otwartych w Łodzi.
Przedstawiamy dzisiaj uczennice klasy 3P podczas realizacji prac artystycznych w Pracowni Rysunku i Malarstwa (sala nr 47).

Zapraszamy na wystawę, szczegóły w nagraniu
Dziś odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Językowego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Fililogii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (warto tutaj przypomnieć o wkładzie naszej patronki w rozwój tej uczelni: https://wielkahistoria.pl/krolowa-jadwiga-i-uniwersytet-jagiellonski-czy-naprawde-to-dzieki-niej-powstal/)
Dzisiaj kolej na fotorelację z klasy 2. Ta grupa uczennic i uczniów dobrze pracuje i dobrze się bawi (co pokazują zdjęcia).
Rozpoczynamy cykl fotorelacji z Pracowni Rysunku i Malarstwa, która mieści się w sali nr 47 naszej szkoły. Zaczynamy od klasy 1P, która wykonała już wiele ćwiczeń rysunkowych i malarskich m.in.: rysunek studyjny martwej natury ołówkami, szkice i rysunki pastelami suchymi i olejnymi, szkice poszczególnych części twarzy, malarskie interpretacje utworów muzycznych i wiele innych realizacji.
23 marca 2023 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 7 Dywizjonu Lotniczego wchodzącego w skład 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego.
Dziś 3P z Liceum Sztuk Plastycznych w naszym ZSP 6 wzięła udział w zwiedzaniu firmy Szkło-Dekor.